Zürafa görmek mala gelecek afete, hamile hanıma, acayip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen hanıma delalet eder. SONU.Fazlaca güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.Saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaştır. Birden fazla zürafa, cemiyet hayatında başarıyı temsil eder.Rüyanizda zürafa görmek, yakinda bir geziye çikacaginiza ve bu geziden yurda oldukça çıkar edinmis bir sekilde döneceginizi ifade eder. Rüyada zürafayi görmekte hayir yoktur. Kimi zaman bu hayvani görmek, hamile kadina veya yöneldigi taraftan meydana gelecek acayip haberlere vakif olmaya isarettir.

Rüyada zürafa görmek;

geleceğiniz ile ilgili kısa süre içinde mühim kararlar alacağınızı gösterir. Fazlaca sevdiğiniz fakat uzun süreden beri görüşemediğiniz birinden sav vakitte güzel bir haber alabilir ve mutlu olabilirsiniz. Girdiğiniz bir imtihan ya da mülakat sonucunun iyi gelmesi sonucunda fazlaca mutlu olabilir ve kendi hayatınızı oluşturmak için mühim adımlar atabilirsiniz.

Hayırlı bir kısmet ve mutlu bir yuvanın habercisidir. Bekar olanlar için zürafa sembolü, sıcak ve rahat bir yuva kuracağının göstergesidir. Evli olanlar için de zürafa sembolü, eve yeni bir aile ferdinin katılacağına delalet eder. Zürafa sembolü, zarif bir bayanı temsil eder. Her yönden zarif, kendine güvenen ve asil bir karı aniden hayatınıza girerek hayatınızın gidişatını tümden değiştirebilir.

Geleceğe umutsuz bakmaya süregelen bir kişinin rüyasında zürafa görmesi, kısa süre içinde ümit ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacak ve bunun sonucunda geleceğe olan inancı artacak anlamına gelir. Fazlaca sevdiğiniz bir eşyanızı kısa bir süre içinde kaybedebilirsiniz ürkü olabilirsiniz fakat tekrardan bulacaksınız. Sizi koruyup gözeten ve devamlı sizin için yakarış eden kişiler çevrenizdeler ve bu kişiler en zor anlarınızda da en güzel zamanlarınızda da yanınızda olmak için hazır bulunuyor.

Rüyada beslemek, sevdiğiniz bir kişinin evleneceği haberini alarak bir süre şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

Zürafa sembolü, güzel ve parlak bir geleceğin göstergesidir. İşsiz bir şahıs rüyasında gördüyse kısa süre içinde güzel bir işe haiz olacak anlamına gelir.  gören kişinin aslına bakarsanız çalmış olduğu bir işi var ise, hak etmiş olduğu terfiye kavuşacak ve kuvvetli adımlarla kariyerinde durmadan ilerleyecek ve fazlaca iyi bölgelere gelecek anlamına gelir.

Rüyada kesmek, sizin hakkınızda güzel düşünen fakat bunu dile getirmekten çekinen kişiler bulunduğunu gösterir.