Zünnar Hıristiyan keşişlerin beline bağladıkları ucu haçlı kemeri görmek çocuğa, taat ve ibadette bulunmaya, şöhret bulmaya; Zünnarın kırılması çocuğun vefatına, Elbise üstündeki zünnar çocuğa, elbise aldındaki din ve dünya bozukluğuna; Zünnar kimi zaman zina ve atteşe, ömrün düzgüsel olmasına delalet eder.

Kimi zaman çocuga işaret eder. Bundan dolayı zünnarının kırıldığını gören her kimsenin evladı vefat eder denilir. ibadete ve onu giyen kimse için yakarma ve ticarete delalet eder. Müslüman için ise, söhrete, hayreden kimse için ihtiyath olmaya, dindar kimse için yengi ve yardima delalet eder,

Bazan de zina ve atese, bazan da ömrün düzgüsel olmasina delalet eder. Hayir ve, serden zünnarda meydana gelen sey tabirde zünnarin delalet ettigi seye oran olunur. Zünnar, eger yeni elbise üstünde ise çocuga, eger elbisenin altinda ise, din ve dünyanin bozukluguna delalet eder.

Farklıymış olduğunuz suretiyle kısa ve öz anlatılmıştır. Sadece rüya tabirlerinde unutmamanız ihtiyaç duyulan en mühim özellik rüyanızda görmüş olduğunuz öteki nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için kesinlikle sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan başka mühim bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona nazaran değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar devamlı size ilerisi için informasyon vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üstüne düşündüğünüz mevzular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Kimi zaman ise rüyalar oldukça karmaşık ve anlam vermek bir o denli güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak hakkaten zor olsa gerek. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar senelerce biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızın geniş açıklamalı tabiri için lütfen yorumda emareniz. Yorumlarınıza en kısa sürede sahih kaynaklardan denetim edilerek dönüş yapılacaktır.