Zülküfl Üstüne emanet almaya ya da kefil olmaya delalet eder.Peygamberlerden Zülkifl (A.S.)’i görmek, kefil olmaya ve rüya sahibinin üstüne alacagi emanete isarettir.

Peygamberlerden Zülkifl (A.S.)’i görmek, kefil olmaya ve rüya sahibinin üstüne alacağı emanete işarettir. Gene Zülkifl (A.S)’ı görmek, Hak yolda sebata, Tanrı’a teslimiyete, hayır ve menfaata delâlet eder.

Rüyada zülkifl (A.S) görmek; güçlü ve basiretli bir kul olacağınıza, dini vecibelerinizi yerine getirmeniz gerektiğine, dinde salaha, yardımsever olmaya, koruyucu bir insan olacağınıza delalet eder.

Farkına varmış olduğunuz suretiyle kısa ve öz anlatılmıştır. Sadece rüya tabirlerinde unutmamanız ihtiyaç duyulan en mühim özellik rüyanızda görmüş olduğunuz öteki nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için kesinlikle sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan başka mühim bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona bakılırsa değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar daima size ilerisi için informasyon vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üstüne düşündüğünüz mevzular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Kimi zaman ise rüyalar oldukça karmaşık ve anlam vermek bir o denli güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak hakikaten zor olsa gerek. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar senelerce Zülküfl biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızın geniş açıklamalı tabiri için lütfen yorumda emareniz. Yorumlarınıza en kısa sürede sahih kaynaklardan denetim edilerek dönüş yapılacaktır.