Zücaciyeci Cam, sırça, porselen vs.den mamül eşya satan kimseyi görmek hayırlı nesle, ufaklıklara aşırı düşkün olmaya, ilim öğrenmeye delalet eder. Zücaciyeci tabiri bardak gibidir. (Bakınız; Bardak.)

Rüyada cam, sırça, porselen vb. eşya satan bir kimseyi gör¬mek, evin hanımına, ufaklıklara yada hizmetçiye işarettir. Rüyada size zücaciye eşyası verildiğini görmeniz, eş ve evlatları tarafınca sevilmeye işarettir.

İçinde su yada besin maddesi bulu¬nan zücaciye eşyası, hanım tarafın¬dan gelecek dünyalığa(mal, mülk, para) işarettir.

Farklıymış olduğunuz suretiyle kısa ve öz anlatılmıştır. Sadece rüya tabirlerinde unutmamanız ihtiyaç duyulan en mühim özellik rüyanızda görmüş olduğunuz öteki nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için kesinlikle sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan başka mühim bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona nazaran değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar daima size ilerisi için data vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üstüne düşündüğünüz mevzular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Kimi zaman ise rüyalar fazlaca karmaşık ve anlam vermek bir o denli güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak hakikaten zor olsa gerek. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar senelerce biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızın geniş açıklamalı tabiri için lütfen yorumda emareniz. Yorumlarınıza en kısa sürede sahih kaynaklardan denetim edilerek dönüş yapılacaktır.