Yular sapı Rüyada yular sapim görmek, hayir yada serre inkiyat etmeye isarettir. Rüyada elinde yular sapi bulundugunu gören kimse, güç islerikolaylikla halleder.

Rüyada yular sapı görmek, hayır veya şerre inkiyat etmeye işarettir. Rüyada elinde yular sapı bulunduğunu gören kimse, güç işleri kolaylıkla halleder.

Rüyada yular sapı görmek, hayatınızı rahatlıkla geçireceğinize, kimsenin etkisi altında kalmadan yönlendireceğinize, ticaretle uğraşıyorsanız, işlerinizin artacağına, rızkınızı kimseye muhtaç olmadan helal kazanacağınıza delalet eder.

Rüyasında kendisine yular takıldığını gören kimse, ilim tahsil eder. Fakir ise zengin olur. Bu rüya ahlak sahibi ve insanlar arasında saygın bir kimse ile de tabir olunur.
Bir kimsenin rüyada elinde bir yular olduğunu görmesi, mal, menfaat, taat ve tevazuya delâlet eder. Rüyada bir kimsenin boynuna ip takıp onu istediği cihete çektiğini görmek, o kimse üzerine âmir olmaya ve onu dilediği gibi gütmeye delâlet eder.

Rüyada yular sapı görmek, zorlu işlerinizin altından kolaylıkla kalkacağınıza, başarıya, kıvrak zekaya, rüyada yular ile bir hayvanı idare ettiğinizi görmek, mal kazanacağınıza, karlı işler yapacağınıza, zenginliğe, rahata ereceğinize delalet eder.

RÜYA KISA

Fark etmiş olduğunuz üzere Rüya kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızın geniş açıklamalı tabiri için lütfen yorumda belirtiniz. Yorumlarınıza en kısa sürede sahih kaynaklardan kontrol edilerek dönüş yapılacaktır.