Yırtıcı kuş pençesi Rüyada yirtici kusun pençesini görmek, düsmanlik halinde bulunan kimse için yengi ve muzafferiyettir. Nitekim bu kusun pençesi, kendisini korumak için bir kalkan gibidir.

Rüyada yırtıcı kusun pençesini görmek,

düşmanlık halinde bulunan kimse için galibiyet ve muzafferiyettir. Nitekim bu kusun pençesi, kendisini korumak için bir kalkan gibidir.

Rüyada yırtıcı kuş hücumuna uğramak; şiddetli ve azılı bir düşmana işarettir. Yine rüyada bu kuş ile boğuştuğunu, kuşun pençesini kopardığını görmek; düşmanına karşı zafer bulmaya, düşmana galip gelmeye delalet eder.

Rüyada yırtıcı kuşun pençesinde bir şey taşıdığını görmek;

meşakkatli çalışmalar sonucu kazanılacak rızka, hatırı sayılır kimseler tarafından göreceğiniz yardıma, aile büyüklerinizde alacağınız yardıma delalet eder. Yine yırtıcı kuşun pençesinde yiyecek vs. görülmesi helal kazanılacak rızka delalet eder.

Rüyada yırtıcı bir kuşun pençesini yakalamak; düşmana galip gelmeye, karşınıza çıkacak zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceğinize, düşmanlarınızın sizi yenemeyeceğine, gireceğiniz her türlü ortamda üstün olacağınıza delalet eder.

RÜYA KISA

Fark etmiş olduğunuz üzere Rüya kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızın geniş açıklamalı tabiri için lütfen yorumda belirtiniz. Yorumlarınıza en kısa sürede sahih kaynaklardan kontrol edilerek dönüş yapılacaktır.

Yırtıcı kuş pençesi