Yeşil kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Rahat, verimli, güzel bir yaşamı simgeler.Rüyada yesil renkli bir sey görmek yada yesil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularinizin yerine gelmesi ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ye sil renk, hayir ve berekete isarettir.

Rüyada ye şil görmek, ululuk, kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler.

Rüyada ye şil renkli bir şey görmek veya ye şil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yeşil renk, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada ye şil görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada görülen yeşil ağaç; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, rahata kavuşacağınıza, evlenme çağında iseniz, güzel ve mutlu bir evlilik yapacağınıza, hayır ve murada ermeye delalet eder. Rüyada görülen ağaçtan yeşil tas, dünyalığa, bu tastan bir şey yiyip içtiğinizi görmeniz, rızkınızın helal olup artacağına, sıkıntı görmeyeceğinize delalet eder. Rüyada yeşil ağaç kabuğu görmeniz; iyilik sahibi, soylu ve asil bir kimse ile tabir olunur.

Rüyada yeşil göz görmek; Rüyada ye şil göz görmek salih kimseye, kalp gözü açık kimseye yorumlanır. Rüyada ye şil gözlerinin güzelleştiğini görmek hidayete ermeye ilim sahibi olmaya yorumlanır. Rüyasında y eşil göz görenin dini kuvvetlenir, malı artar, beklediği kişi gelir, çocuğu olur; rüyasında yeşil gözlerine sürme çektiğini görenin çocuğu olur. Rüyada yeşil gözlerinin güzel olduğunu gören kimse, hidayet, ilim ve basiretle rızıklanır. Eğer yanında hasta olan bir çocuğu yahut hanımı veya sevdiği bir kimsesi varsa hastalıktan iyileşir. Rüyada yeşil gözlerinin güzel olduğunu görmek, üç veçhe ile tâbir olunur: a) Hidayet, b) İlim, c) Basiret. Bu rüya sahibinin hastası varsa afiyet bulur, sıkıntısı varsa ondan halâs olur.

RÜYA KISA

Fark etmiş olduğunuz üzere Rüya kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızın geniş açıklamalı tabiri için lütfen yorumda belirtiniz. Yorumlarınıza en kısa sürede sahih kaynaklardan kontrol edilerek dönüş yapılacaktır.