Bakınız; Anıt.Rüyada bir sehrin meşhur bir abidesini görmek, uzun bir yaşam sürecegine delildir. Abide, zamanı bir kalinti ise, kendisi ileride adi hatırlanası bir kisi olarak memleketinde isim yapar. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir sehrin meşhur bir abidesini görmek, uzun bir yaşam sürecegine delildir.

Fark ederseniz abide kısa ve öz anlatılmıştır. Sadece rüya tabirlerinde unutmamanız ihtiyaç duyulan en mühim özellik rüyanızda görmüş olduğunuz öteki nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için kesinlikle sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan başka mühim bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona gore değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar daima size ilerisi için informasyon vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üstüne düşündüğünüz mevzular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Kimi zaman ise rüyalar oldukca karmaşık ve anlam vermek bir o denli güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak hakikaten zor olsa gerek. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar senelerce biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızın geniş açıklamalı tabiri için lütfen yorumda emareniz. Yorumlarınıza en kısa sürede sahih kaynaklardan denetim edilerek dönüş yapılacaktır. Rüyalarınızın en doğru tabiri ile açıklamasını öğrenmek için yorumlarda belirtin. Rüyanız hayrolsun. Rüyadiyarı.